Доставка по всій території України здійснюється кур'єрською компанією "Нова пошта". Замовлення оформлені до 15:00 відправляються в той же день! Адреси складів ви можете знайти на їх офіційному сайті Novaposhta.ua, там же ви зможете відстежити де знаходиться ваш чемодан по номеру декларації, який ми висилаємо на ваш мобільний телефон. 

           Вартість доставки прораховується згідно з тарифами перевізника (приблизно 100-120 грн), а послуга післяплати оплачується окремо в розмірі 2% +20 грн від вартості валізи (ів). Як правило доставка здійснюється день в день, проте буває і до 3 днів, так що наберіться терпіння.

            Доставка кур'єром по Києву зазвичай здійснюється в день замовлення з 13:00 до 21:00 з понеділка по суботу (при великих навантаженнях і у вигляді винятку по неділях), вартість доставки обговорюється в кожному випадку індивідуально, але не менше 100 грн так як габарити валіз різні і віддаленість клієнтів теж (безкоштовна доставка замовлень на суму від 3000 грн).
Кур'єр погоджує доставку за 30-60 хвилин до візиту в діапазоні часу 3 години, як приклад з 13:00 до 15:00, з 15:00 до 18:00, і з 18:00 до 21:00. Кур'єр очікує клієнта не більше 10 хвилин, плануйте свій час заздалегідь.
Кур'єрська доставка здійснюється тільки в межах міста Києва (Петропавлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Чайки, Коцюбинське, Вишневе, Конча Заспа, Бортничі итд для нас не входять в межі міста). За межі міста вартість доставки складе +10 грн. км до діючого тарифу за кожен кілометр від межі міста. Межа міста визначається компанією перевізником.
Звертаємо вашу увагу на те, що не всі товари можуть доставлятися кур'єром, для деяких товарів є тільки варіант доставки "Нова пошта" - це обговорюється з менеджером під час обробки замовлення.

            Оплата валіз по Києву:
оплата при отриманні
поповнення рахунку карти Приватбанку
           Оплата по Україні:
оплата при отриманні
поповнення рахунку карти Приватбанку

Хочеться звернути вашу увагу на те що:

 Обмін або Повернення валіз по гарантійним або не гарантійний випадків проводиться тільки за рахунок Покупця!