Набір Валіз David Jones срібний картинка, зображення, фото
Набір Валіз David Jones срібний картинка, зображення, фото
Набір Валіз David Jones срібний картинка, зображення, фото Набір Валіз David Jones срібний картинка, зображення, фото Набір Валіз David Jones срібний картинка, зображення, фото Набір Валіз David Jones срібний картинка, зображення, фото Набір Валіз David Jones срібний картинка, зображення, фото Набір Валіз David Jones срібний картинка, зображення, фото Набір Валіз David Jones срібний картинка, зображення, фото Набір Валіз David Jones срібний картинка, зображення, фото

Набір Валіз David Jones срібний

783

4552,00 грн

Цього товару вже немає у наявності
 
Детальніше

Дорожній комплект валіз David Jones срібний з 3 штук

Це оригінальні валізи відомого виробника. У вас є гарантії, що ви купуєте перевірений продукт високоякісного виконання і максимальної функціональності! Загальна ємність всього комплекту 222 літра - з таким простором для багажу у вас є впевненість в тому, що ви зможете взяти в поїздку все, що тільки потрібно.
Корпус валіз виготовлений з ABS пластику, який характеризується високою твердістю і стійкістю до подряпин і пошкоджень. Чотири поворотні колеса зроблені з каучуку і алюмінію, телескопічна ручка з можливістю блокування, дозволяють легко і зручно переносити валізу. Валізи мають також дві ручки для перенесення в руці (верхня і бічна), а також додаткові ніжки, які забезпечують їх стабільність.

Великий акцент був зроблений на функціональності комплекту. Ретельно пророблений інтер'єр (елегантна і міцна внутрішня підкладка) дозволяє максимально використовувати всю ємність валізи. Ремені безпеки дозволять зберегти багаж на місці в процесі переміщення валіз.
Валізи мають замок захищений гумовими прокладками, які захищають вміст від намокання. Спеціальний кодовий замок дозволяє заблокувати повзунок і захищає вміст сумки від несанкціонованого доступу. Розміри найменшого з валіз відповідають вимогам більшості авіакомпаній по ручній поклажі. Валізи можна легко зберігати - просто вставте їх один в інший і приберіть в шафу або під ліжко.

Характеристики срібного набору валіз David Jones:

Ширина:      Малий: 35 см, Середній: 46 см, Великий: 52 см

Глибина:     Малий: 20 см, Середній: 25 см, Великий: 29 см
Висота:       Малий: 55 см, Середній: 66 см, Великий: 76 см
Вага:           Малий: 2,8 кг, Середній: 3,5 кг Великий: 4,5 кг
Ємність:      Малий: 43 Л, Середній: 69 Л, Великий: 110 Л
Матеріал: ABS

 
Характеристики
ВиробникDavid Jones
КолірСірий
МатеріалABS пластик
РозмірКомплекти валіз
Кількість коліс4

Напишіть відгук

Набір Валіз David Jones срібний
Напишіть відгук
Зверніть увагу на 8 товарів зі знижкою: