Фільтр

Категорії
Ціна
грн грн
Матеріал
Розмір
Колір
Серія
ще... згорнути
Фильтр

Перелік товарів виробника Lojel

Японський виробник Lojel - це унікальний представник дорожньої групи.


Кожен виріб має неперевершені характеристикам і цікаві дизайнерські рішення. Продумані деталі, задіяні якісні ресурси. Все це, створено для найбільшого комфорту і продуктивності. Компанія була заснована в 1989 році, вона продовжує підкорювати аудиторію своїм широким асортиментом і випуском інноваційних моделей. Lojel впевнений в якості своєї продукції, це підтверджує гарантія 10 років! Можна сміливо відправлятися в подорожі, завдяки таким надійним супроводжуючим.
Яскраві і стримані кольори. Матовий і глянсовий корпус. Свіжі дизайнерські рішення, які явно виділяють сумки Lojel, рюкзаки Lojel і валізи Lojel із загального ряду. Кожна із серій пізнавана, і має свою тематику. Враховуються всі потреби потенційних володарів виробів японського бренду. Технологічно модифіковані міські портфелі, рюкзаки і сумки. Вбудовані органайзери в валізи, розширювачі простору. Безліч розроблених серій, з яких, можна знайти ідеально модель за всіма критеріями. Навіть найвимогливіші покупці, будуть повністю роззброєні перед такими великими гранями вибору.
У виробництві виробів від Lojel, використовуються тільки високоякісні матеріали. Враховуються всі умови для створення зносостійких, практичних і витривалих моделей. Два основних матеріалу, які задіяні у виготовленні валіз Лоджел - це полікарбонат і поліпропілен. Вони мають схожі між собою характеристиками, і тільки невеликі відмінності, дозволяють зробити вибір на більш оптимальну сторону. Високоміцний полікарбонат і легкий поліпропілен. Повністю безпечні для навколишнього середовища. Два переважних типу закриття - стандартна блискавка і точкова система. Вбудовані кодові замки TSA, нового покоління. Ергономічні телескопічні ручки. Окремо можна виділити відмінно опрацьовану систему коліс, вона бездоганна. Повороткі і безшумні коліщата, які надають легкості кожному кроці. Вони подолають будь-які перешкоди і нерівності. Ніяка тяжкість багажу не буде відчутна. Також, необхідно віддати належне водонепроникності, яку гідно демонструють валізи Lojel. Навіть будучи повністю занурені в воду, вони не допустять ніякої можливості попадання вологи всередину.
Японське якість Lojel, завжди доречно, куди б Ви не рушали. Ми є офіційними представниками даного бренду в Україні. Надаємо весь спектр модельного ряду, швидку доставку і допомогу у виборі виробів за необхідними параметрами. Всі серії: Lojel Streamline, Lojel Lucide, Lojel Kozmos, Lojel Hatch, Lojel Groove, Lojel Horizon, Lojel Octa, Lojel Rando, Lojel Nimbus, Lojel Luna, Lojel Vita, Lojel Essence, Lojel Caparace, Lojel Urbo і Lojel Strio. Стати володарем кращого, що представлено на сьогоднішній день!