Фільтр

Ціна
грн грн
Виробники
ще... згорнути
Колір
Матеріал
Об'єм (л)
Фильтр

Шкільні рюкзаки

Везе учням, керівництво шкіл яких прийшло до прогресивного рішенням використовувати в навчанні електронні книги і планшети. Адже їхня щоденна ноша буде дорівнює вазі гаджета і стопки зошитів. А як же бути тим, хто як і раніше змушений брати підручники в школу і додому? Як знизити навантаження на дитячий організм, яка виникає при щоденному носінні всіх навчальних приладдя?

Першим кроком до збереження здоров'я та мінімізації шкоди від важких підручників стане покупка хорошого ортопедичного рюкзака.

Чому саме шкільний рюкзак?

Якісні шкільні рюкзаки або дитячі ранці, на відміну від сумок і популярних раніше портфелів, сприяють рівномірному розподілу навантаження, знижують негативний вплив ваги на хребет і м'язову систему дитини.

Якщо в якості навчальних аксесуарів обрані портфель або сумка, носіння їх в руці в подальшому призведе до бічного викривлення хребта. А ремені сумки через плече додатково можуть спровокувати передавлювання м'язів шиї.

Рюкзак же, за допомогою горизонтально або вертикально орієнтованої конструкції і широких регульованих плечових лямок, гарантує фізіологічно правильне розташування аксесуара на спині дитини.

Які основні вимоги до шкільних рюкзаків і ранців?

Рюкзаки для школи повинні відповідати санітарно-гігієнічним нормативам, бути ергономічними і безпечними.

Загальна конструкція ранця, рюкзака і його габарити:

 • Шкільний рюкзак повинен вибиратися під анатомічно-фізіологічні показники дитини, тому при покупці аксесуара варто звернути увагу на дані виробника, в яких вказується, для якого віку рекомендований рюкзак.
 • Так як зростання дітей одного віку може варіюватися, необхідна особиста примірка. Правильно обраний шкільний рюкзак по верхній межі повинен доходити до рівня плечей учня, по нижній - до попереку. Оптимальна ширина рюкзака повинна відповідати ширині плечей дитини.
 • Вага порожнього рюкзака зобов'язаний бути в межах 600-800 г для першокласника, 1000-1200 г для учнів старших класів.
 • Конструкція повинна бути формоустойчивая. При цьому для учнів молодшої школи можна вибирати ранці із каркасною основою.

Особливості спинки рюкзаків:

 • Найчастіше батьки вважають за краще купувати рюкзаки та ранці для школи з ортопедичною або анатомічно правильної спинкою - жорсткої або полужесткой.
 • Спинка якісного рюкзака повторює форму спини дитини, а точніше - природний вигин хребта, тим самим забезпечує щільне прилягання.
 • Ортопедична спинка забезпечена м'якими пружними вставками або масажними профілями. Це бічні вставки і поперековий упор, на який і буде припадати при правильному носінні рюкзака основне навантаження.
 • Спинка повинна мати верхній сітчастий шар для циркуляції повітря.

Параметри ременів або лямок:

 • Плечові ремені обов'язково повинні регулюватися по довжині: під зріст дитини, під річну або зимовий одяг.
 • Плечові лямки у хороших дитячих шкільних рюкзаків - широкі, не менше 4-5 см, виготовлені з м'якого, еластичного матеріалу, який стійкий до розтягування і деформації. Можлива наявність додаткових накладок в області доторку з плечем.
 • Деякі ранці можуть бути оснащені поясним ременем, який додатково знижує навантаження на спину і переносить її на пояс і ноги.

Інші важливі параметри для дитячих ранців і рюкзаків для школи:

 • Матеріал: безпечний, гігієнічний, стійкий до сухого та вологого чищення, грязе- і водовідштовхувальний.
 • Дно рюкзака: щільне, водонепроникне. Наявність пластикових ніжок-упорів на зовнішній стороні є плюсом.
 • Фурнітура у вигляді блискавок, кнопок, липучок якісна, проста в обігу, надійна.
 • Додатково укріплені кути, які продовжують термін експлуатації товару.
 • Обов'язкова наявність петлі або ручки для носіння і для фіксації на тримачі парти, стола.
 • Наявність світловідбивачів на передній панелі, на плечових лямках, на бічних поверхнях.

Також при покупці рюкзака дитині в школу слід звернути увагу на функціональність товару: це наявність не менше двох розділів, внутрішніх перегородок або кишеньок, зовнішніх клапанів для води і дрібниць.

Купити рюкзак для школи, який буде відповідати всім необхідним вимогам, можна в інтернет-магазині, де представлений не тільки широкий асортимент за віковими категоріями, оформлення, конструкцій, але і заявлена ​​доставка в усі міста України. Це заощадить час, зробить покупку зручною і простою.