Період доставки: 1 максимум 2 дні - залежить від "Нової пошти".

Кур'єром по Києву

Доставка кур'єром Нової Пошти до дверей по Києву розраховується індивідуально.

Доставка кур'єром Нової Пошти до дверей здійснюється лише за мінімальною передоплатою 300 грн - це гарантія серйозності бажань замовника.

Ця передоплата віднімається від суми замовлення і не повертається, якщо ви відмовились від посилки.

Якщо з якої-небудь причини доставлене замовлення вам не підійде - тоді Ви повинні оплатити послуги кур'єра.

Доставка в Вишневе, Вишгород, Софіївська, Петропавлівська Борщагівка, Буча ітд прораховуються індивідуально!

Терміни доставки по Києву

Зазвичай, якщо ви розмістили замовлення до 15:00 - ми його відправимо в той же день (за винятком суботи та неділі). Якщо товар на складі в іншому місті, то можливо ще + 1-2 дня. У будь-якому випадку під час замовлення наші менеджери відразу узгодять з вами час доставки.
Оплатити можна готівкою кур'єру, або на карту банку (розрахунковий рахунок)

Оплатити ви можете готівкою кур'єру, або на карту банку (розрахунковий рахунок)

Доставка по Україні

На всі товари (наприклад, валізи), потрібна мінімальна передоплата від 200 грн – це гарантія серйозності бажань клієнта. Якщо ви відмовляєтеся забирати посилку або навіть прийти за нею - передоплата не повертається.

Вартість доставки замовлень до відділення "Нової Пошти" - оплачується за тарифами перевізника. Наприклад вартість доставки маленької валізи

від 110 до 150 грн, середньої 120-185 грн.

Доставка кур'єром Нової Пошти до дверей по Україні розраховується індивідуально. Обов'язкова умова - 100% оплата доставки у дві сторони.

При оплаті при отриманні зворотне пересилання грошей здійснюється за Ваш рахунок відповідно до тарифів Нової Пошти це 20 гривень + 2% від суми замовлення. Ви можете заощадити на зворотньому перерахуванні грошей, зробивши передоплату після оформленні замовлення на сайті на карту банку (розрахунковий рахунок).

Великі валізи або габаритні товари без передоплати за доставку в обидві сторони не будуть відправлятися післяплатою!

Важливо:
Якщо клієнт не забере товар на відділенні Нової Пошти та не сплатить зворотну пересилку товару, то наступну відправку наш магазин зробить тільки після 100%-ої передоплати.

Як відбувається доставка перевізниками

Ми доставимо зроблені вами покупки на склад перевізника майже в будь-яке місто України без передоплати з післяплатою ( "Нова Пошта") протягом 2-3 робочих днів. Ви оплачуєте вартість товару і доставки при отриманні замовлення.

Отримання товару

Ви повинні уважно оглянути товар при отриманні, навіть якщо ви його оплатили заздалегідь! Переконайтеся в відсутності видимих ​​механічнихпошкоджень.

Важливо пам'ятати! Претензії по товарну вигляду доставленого Вам товару і цілісності упаковки, можливо пред'явити тільки до передачі товару Вам.

Зрозумійте, між вами і нами є Нова Пошта, працівники якої калічать товар!