Фільтр

Виробники
ще... згорнути
Ціна
грн грн
Матеріал
Колір
ще... згорнути
Кількість коліс
Колекція
ще... згорнути
Зовнішні габарити
ще... згорнути
Вага
ще... згорнути
Фильтр

Валізи ручна поклажа

Наближається пора літніх відпусток змушує серйозно задуматися про підготовку до подорожі. З собою в поїздку необхідно зібрати одяг, предмети гігієни і чимало різних корисних дрібниць, без яких мандрівникові буває складно обійтися в дорозі або на місці тимчасового перебування. А це означає, що потрібно хороша і зручна ємність, в якій можна розмістити всі зібрані для перевезення речі. Не менш актуальне завдання купити валізу для ручної поклажі для ділових людей, часто виїжджають в короткострокові і тривалі відрядження.

Які проблеми вирішуються з покупкою валізи для ручної поклажі

Багато мандрівники, особливо ті, які звикли проводити на курорті набагато більше часу, ніж просто кілька днів, беруть з собою багато самих різних речей. Найчастіше їх упаковують в валізи і здають в багаж. З цією метою вибирають великі, місткі дорожні сумки або валізи.

Однак багато туристів і ділові люди воліють бізнес-формат, який передбачає лише найнеобхідніший мінімум речей. Такому мандрівникові краще купити невелику валізу, який можна взяти з собою в літак в якості ручної поклажі. Ці товари мають кілька важливих переваг перед великими виробами:

  • немає необхідності здавати сумку в багаж;
  • ручна поклажа не згубиться;
  • в разі потреби під час польоту можна користуватися своїми речами;
  • не потрібно втрачати час на отримання багажу після прибуття літака на місце.

У той же час навіть найлегший валізу для ручної поклажі - виріб досить містке, що дає можливість взяти з собою всі необхідні в поїздці речі.

Основні особливості виробів

В каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий вибір тканинних валіз для ручної поклажі різних моделей, дизайну і розмірів. Всі вироби відповідають найвищим вимогам по частині комфорту, зручні у використанні і задовольняють запитам навіть найбільш вимогливих покупців. Наші товари допускають для перевезення в салонах більшість авіакомпаній. Вони відрізняються від багатьох аналогів наступними приємними якостями:

  • компактність;
  • висувні телескопічні ручки;
  • місткість - чемодан 55х40х23 при невеликих габаритах побудований так, що в ньому можна зручно розмістити все необхідне в поїздці;
  • наявність коліщаток з безшумним ходом;
  • можливість валізу для ручної поклажі купити недорого, за цілком демократичними цінами;
  • висока надійність і зносостійкість - вироби легко переносять безліч перельотів.

Для зручності у використанні маленький чемодан на колесах для ручної поклажі забезпечується зручними ручками для перенесення, надійними замками, кількома відділеннями і кишенями на блискавці.

Багато тисяч мандрівників встигли на своєму досвіді переконатися в безперечну користь наших товарів. Саме тому невелику валізу для ручної поклажі купити на Україні вирішує все більше людей, що віддають перевагу не сидіти довго на одному місці або вимушених часто виїжджати у відрядження.

Валізи для ручної поклажі в інтернет-магазині Chemodanoff

Будь-яка поїздка вимагає досить серйозної підготовки. Якщо це буде відрядження за все на пару днів, вам обов'язково потрібно купити маленький чемодан, щоб розмістити зі зручностями мінімум потрібного.

Для більш тривалої подорожі ви можете недорого купити валізу для ручної поклажі в Києві чи Харкові більш солідних розмірів. Краще, якщо ви придбаєте два або три різних вироби і будете використовувати їх по ситуації. Тим більше що ціни в нашому магазині доступні, а доставка організована по всій території країни.