Багаж буде Вам служити довго за умови дотримань правил експлуатації валіз.

ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ Відповідно до законодавства України існує дві ситуації обміну або повернення придбаного товару:

1. У разі придбання товару неналежної якості;

2. У разі придбання товару належної якості, але він вам не підійшов.

1. Придбання товару неналежної якості: Згідно зі ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» при виявленні істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару, протягом гарантійного терміну споживач має право на заміну товару або повернення грошей.

Істотним недоліком, згідно п. 12 ст. 1 Закону України «Про захист прав споживачів», вважається недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника, після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з таких ознак:

а) він взагалі не може бути усунутий;

б) на його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;

в) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено в договорі.

При необхідності перевірки якості товару може бути проведена експертиза авторизованим виробником Сервісним Центром, в процесі якої встановлюється факт порушення споживачем гарантійних умов експлуатації товару. Відповідно до п. 4 ст. 17 Закону України «Про захист прав споживачів» експертиза організовується у триденний строк з дня одержання від споживача письмової згоди на проведення експертизи продукції. Якщо за підсумками проведення експертизи буде доведено, що недоліки виникли після передачі товару споживачеві згодом порушення споживачем правил експлуатації, зберігання і транспортування, вимоги споживача не підлягають задоволенню, а споживач зобов'язаний відшкодувати витрати на проведення експертизи.

Вимога споживача про заміну товару підлягає негайному задоволенню за його наявності, а в разі його відсутності - у двомісячний строк з моменту подання заяви. Якщо задовольнити вимогу у встановлений строк неможливо, то споживач вправі на свій вибір вимагати заміни товару з недоліками на інший товар іншої марки (моделі) належної якості з відповідним перерахуванням ціни або повернення грошей. Під час заміни товару з недоліками на товар аналогічної марки (моделі) належної якості, ціна на який змінилася, перерахунок вартості не провадиться. У разі заміни товару на такий же іншої марки (моделі) належної якості перерахунок вартості товару з недоліками у разі підвищення ціни проводиться виходячи з його вартості на час обміну, а в разі зниження ціни - виходячи з вартості на час купівлі.

Вимоги споживача про повернення грошей підлягають задоволенню в день пред'явлення відповідної вимоги, а в разі неможливості повернення грошей - не пізніше ніж протягом семи днів. Розрахунок зі споживачем у разі підвищення ціни на товар провадиться виходячи з його вартості на час пред'явлення відповідної вимоги, а в разі зниження ціни - виходячи з вартості товару на момент його покупки.

2. Придбання товару належної якості: Згідно зі ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» споживач має право протягом 14 днів, не рахуючи дня купівлі, замінити товар належної якості на аналогічний, якщо товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором або не може бути використаний за призначенням, але за умови якщо товар не використовувався і збережено його товарний вигляд, споживчі якості, пломби, заводська упаковка, документи. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари, або одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або поміняти товар на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

При поверненні грошей розрахунки із споживачем проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються в день пред'явлення вимоги, а в разі неможливості повернення грошей - не пізніше ніж протягом семи днів.

Вимоги споживача розглядаються лише після пред'явлення товарного чека, що підтверджує покупку, повної комплектації товару, заводської упаковки, гарантійного талона, а в разі придбання товару неналежної якості - за наявності акта (з круглою печаткою) авторизованого виробником Сервісного Центру з фіксацією факту про наявність «істотного недоліку» у придбаного товару.

Заміна товару або повернення грошей можливе тільки при дотриманні всіх умов і процедур. Вам буде відмовлено в заміні товару або поверненні грошей, якщо:

• з моменту придбання товару, який має суттєві недоліки, пройшло більше 14 днів;

• товар, що не має суттєвих недоліків, не є новим, тобто був у використанні;

• при перевірці якості товару виявлені ознаки стороннього втручання (розтин, спроба ремонту) або порушені інші умови гарантійного обслуговування;

• відсутній документ, що підтверджує факт покупки товару, або гарантійний талон, повна комплектація товару.

Також звертаємо Вашу увагу, що згідно з п. 3 ст. 4 Закону України «Про захист прав споживачів» споживач зобов'язаний:

1) перед початком експлуатації товару уважно ознайомитися з правилами експлуатації, викладеними в наданій виробником (продавцем) документації на товар;

2) в разі необхідності роз'яснення умов та правил використання товару - до початку використання товару звернутися за роз'ясненнями до продавця (виробника) або іншої вказаної в експлуатаційній документації особи, що виконує їх функції;

3) користуватися товаром згідно з його цільовим призначенням та дотримуватися умов (вимог, норм, правил), встановлених виробником товару в експлуатаційній документації;

4) з метою запобігання негативним для споживача наслідкам використання товару - дотримуватися передбачених виробником в товарі методів безпеки і передбачених експлуатаційною документацією спеціальних правил, а в разі відсутності таких правил в документації - дотримуватися звичайних зрозумілих методів безпеки, встановлених для товарів такого роду.

У разі виникнення будь-яких проблем з придбаним вами виробом (далі - "Виріб"), викликаних виробничими дефектами матеріалу або виготовлення, Chemodanoff надає ремонт або заміну Виробу у відповідності з викладеними тут умовами гарантії. Гарантія на вироби поширюється тільки на виробничі дефекти,  і не поширюється на пошкодження, спричинені неправильним використанням Виробу (наприклад, перевезенням речей, на які воно не розраховане), відсутністю належного догляду, нещасними випадками, абразивним зносом, а також впливу екстремально низьких або високих температур, розчинників, кислот, води, нормального зносу, а також на ушкодження, отримані при транспортуванні (наприклад, повітряним транспортом). Тоді як гарантійне обслуговування або ремонт вашого Виробу може проводитися будь-якою компанією, для проведення гарантійного ремонту Chemodanoff вимагає звертатися тільки в авторизований сервісний центр компанії (далі - "Сервісний центр"). У разі неналежного або неправильного обслуговування або ремонту гарантія втрачає силу.

На різні бренди, різний гарантійний термін від 14 днів до 2 років. На такі бренди, як Wings, Fly, Vinci, Suitcase, RGL, Ormi, Gravitt, Bagia, Mercury і інші бюджетні бренди - гарантія 14 днів.

Гарантія обмежується вартістю виробу. Технічні параметри Виробу можуть бути піддані змінам без попереднього повідомлення. Замки виробу призначені тільки для запобігання його випадкового выдкриття при перевезенні, і не можуть розглядатися як засіб запобігання крадіжки самого Виробу або його змісту, а також злому або проникнення з боку співробітників авіакомпанії, аеропорту або компетентних державних органів. У разі пошкодження Виробу при перевезенні слід пред'явити відповідну претензію компанії-перевізнику (яка застрахована на випадок пошкодження вашого багажу) в пункті прибуття і, якщо це можливо, перед проходженням митного огляду.

Обмін або Повернення товару по гарантійним або не гарантійних випадків проводиться тільки за рахунок Покупця, якщо брак, то за рахунок магазину!