Фільтр

Категорії
Виробники
ще... згорнути
Ціна
грн грн
Матеріал
Колір
ще... згорнути
Кількість коліс
Колекція
Фильтр

Валізи Monopol

Справжня німецька якість за доступною ціною!

Купівля валізи, це не завжди просто. В основному валізи діляться за стандартними розмірами і матеріалами з яких виготовлені. В цій категорії ми пропонуємо вам ознайомиться з самими маленькими, їх можна назвати ще дитячими валізами. Обсяг у них становить 45 літрів, чого цілком достатньо для того щоб упакувати речі вашої дитини або свої, якщо ви зібралися в не тривалу подорож. Наша колекція міні валіз охоплює усі популярні кольори, але самі темні з них менш практичні і не так яскраво виглядають. На тлі конкурентів ми виділяємося тим, що реалізуємо дитячі валізи на колесах і в яскравих кольорах, які не залишать байдужими вас і ваших дітей. Хочеться відзначити те, що дитячі валізи в Києві, володіють дуже високою міцністю і гнучкістю, що можна побачити на сторінці випробування якості. Матеріал з якого виготовлений чемодан, зовні нагадує звичайний пластик, але це не так. Німецькій компанії вдалося створити суміш з полікарбонату і ABS пластику, завдяки якій повна вага валізи складає всього 3,2 кг., при цьому він гнеться, а не ламається. Ще однією перевагою є габарити, при яких його можна перевозити в ручній поклажі в літаку, при дозволеному вазі до 10 кг.

Відмінниу валізу купити легко! Для початку потрібно просто визначитися з розміром, найпоширеніша і затребувана - це середня валіза об'ємом 87 літрів. Цього дорожнього багажу цілком достатньо щоб покласти туди речей на 20-25 кілограм, для однієї людини дозволених майже всіма авіакомпаніями. Крім того в наших валізах для кріплення речей є додаткова кишеня й ремені для їх фіксації. Корпус багажу виконаний з міцного матеріалу полікарбонат, який витримує удари тупими предметами і гнеться при натисканні, а не ламається. На сторінці випробування якості, чітко видно які навантаження вона може витримувати. Навіть якщо щось вийшло з ладу наша повноцінна річна гарантія порадує вас відновленою валізою. Безсумнівною зручністю при експлуатації можна назвати дві ручки для вертикальної і горизонтальної транспортування, а також телескопічну ручку з фіксаторами. Також, якщо ви вирішили купити валізу на колесах, ми вам запропонуємо валізу з чотирма прогумованими колесами на які теж поширюється гарантія. А кольорова палітра дорожніх валіз порадує навіть найдосвідченіший смак.

Величезний вибір валіз в інтернеті породжує хаос в голові потенційного клієнта і тому ми постараємося допомогти купити валізу у Київі або іншому місті виходячи з самих затребуваних параметрів при його виборі. Напевно кожен для себе зробить висновок, що такі основні параметри як якість, наявність гарантії, різноманітність кольору, варіанти розмірів, зручність в експлуатації є пріоритетними при купівлі валізи. Наш інтернет магазин готовий довести по кожному пункту, що валізи торгової марки Hauptstadtkoffer відповідають усім перерахованим вимогам. Взяти хоча б якість: виготовлений з супер міцного АВС пластику і полікарбонату, який не тріскається під навантаженням, а просто згинається. Телескопічна ручка має три режими роботи, бічні ручки злегка відтягуються для того щоб валізу могла взяти в руку дитина або людина яка закручує гайки на тракторі голими руками! Наявність чотирьох коліс з підшипниками дає можливість штовхати валізу навіть мізинцем. Величезний вибір кольорів ускладнить покупку валізи, але наявність річної гарантії стане гарним приводом щоб купити валізу саме у нас.