Фільтр

Категорії
ще... згорнути
Виробники
ще... згорнути
Ціна
1799 грн 3998 грн
Матеріал
ще... згорнути
Колір
ще... згорнути
Кількість коліс
ще... згорнути
Колекція
ще... згорнути
Filter

Валізи Monopol

Справжня німецька якість за доступною ціною!

Купівля валізи, це не завжди просто. В основному валізи діляться за стандартними розмірами і матеріалами з яких виготовлені. В цій категорії ми пропонуємо вам ознайомиться з самими маленькими, їх можна назвати ще дитячими валізами. Обсяг у них становить 45 літрів, чого цілком достатньо для того щоб упакувати речі вашої дитини або свої, якщо ви зібралися в не тривалу подорож. Наша колекція міні валіз охоплює усі популярні кольори, але самі темні з них менш практичні і не так яскраво виглядають. На тлі конкурентів ми виділяємося тим, що реалізуємо дитячі валізи на колесах і в яскравих кольорах, які не залишать байдужими вас і ваших дітей. Хочеться відзначити те, що дитячі валізи в Києві, володіють дуже високою міцністю і гнучкістю, що можна побачити на сторінці випробування якості. Матеріал з якого виготовлений чемодан, зовні нагадує звичайний пластик, але це не так. Німецькій компанії вдалося створити суміш з полікарбонату і ABS пластику, завдяки якій повна вага валізи складає всього 3,2 кг., при цьому він гнеться, а не ламається. Ще однією перевагою є габарити, при яких його можна перевозити в ручній поклажі в літаку, при дозволеному вазі до 10 кг.

Відмінниу валізу купити легко! Для початку потрібно просто визначитися з розміром, найпоширеніша і затребувана - це середня валіза об'ємом 87 літрів. Цього дорожнього багажу цілком достатньо щоб покласти туди речей на 20-25 кілограм, для однієї людини дозволених майже всіма авіакомпаніями. Крім того в наших валізах для кріплення речей є додаткова кишеня й ремені для їх фіксації. Корпус багажу виконаний з міцного матеріалу полікарбонат, який витримує удари тупими предметами і гнеться при натисканні, а не ламається. На сторінці випробування якості, чітко видно які навантаження вона може витримувати. Навіть якщо щось вийшло з ладу наша повноцінна річна гарантія порадує вас відновленою валізою. Безсумнівною зручністю при експлуатації можна назвати дві ручки для вертикальної і горизонтальної транспортування, а також телескопічну ручку з фіксаторами. Також, якщо ви вирішили купити валізу на колесах, ми вам запропонуємо валізу з чотирма прогумованими колесами на які теж поширюється гарантія. А кольорова палітра дорожніх валіз порадує навіть найдосвідченіший смак.

Величезний вибір валіз в інтернеті породжує хаос в голові потенційного клієнта і тому ми постараємося допомогти купити валізу у Київі або іншому місті виходячи з самих затребуваних параметрів при його виборі. Напевно кожен для себе зробить висновок, що такі основні параметри як якість, наявність гарантії, різноманітність кольору, варіанти розмірів, зручність в експлуатації є пріоритетними при купівлі валізи. Наш інтернет магазин готовий довести по кожному пункту, що валізи торгової марки Hauptstadtkoffer відповідають усім перерахованим вимогам. Взяти хоча б якість: виготовлений з супер міцного АВС пластику і полікарбонату, який не тріскається під навантаженням, а просто згинається. Телескопічна ручка має три режими роботи, бічні ручки злегка відтягуються для того щоб валізу могла взяти в руку дитина або людина яка закручує гайки на тракторі голими руками! Наявність чотирьох коліс з підшипниками дає можливість штовхати валізу навіть мізинцем. Величезний вибір кольорів ускладнить покупку валізи, але наявність річної гарантії стане гарним приводом щоб купити валізу саме у нас.