Hauptstadtkoffer Alex - Тверда кольорова оболонка

Дорожні валізи серії "Alex" такі ж яскраві, як натовп на Александр плацу в Берліні, такі різноманітні, як шум і суєта на ринку і фестивалях. Девіз серії: Жорстка Оболонка, Барвистий Вид.

Завдяки модному і незвичайному колірьоровому дизайну, довгий пошук вашої валізи на багажних стрічках пішов в минуле. Серія валіз "Alex" має абсолютну міцність і вражає відмінним співвідношенням ціна / якість. Завдяки розширювальній блискавці, вони можуть бути расшірінни для будь-якого випадку в житті :)

Детальніше про серію "Alex"


 

 

"Alex" в якості ручної поклажі

Ручна поклажа серії "Alex" має габарити 55 x 35 x 20 cm (ВxШxГ) буде ідеальним компаньйоном майже в будь-який авіакампанії.
Натисніть тут щоб отримати більше інформації про правила  Ручної поклажі

  

Матеріал

Глянцева поверхня валізи виготовлена з PC + ABS -Полікарбоната і акрилонитрилбутадиенстирола надзвичайно стійкого і високо міцного матеріалу.

  

Гнучке розширення обєму

Обєм корпусу (не в ручній поклажі) може бути збільшений зарахунок додаткової блискавки на 4 см розмір виросте до 15% - що робить валізу особливо зручною. Залежно від того, скільки одягу ви хочете взяти у відпустку, він буде адаптуватися.

  

Внутрішне оздоблення

Поперечні ремені забезпечують фіксацію речей, запобігаючи їх безладу. Основне відділення покрито тканиною. Крім того є відділення з двома окремими сітчастими кишенями.

  

Транспорт

Крокова телескопічна ручка, виконана з анодованого алюмінію, забезпечує зручну експлуатацію. На довгій стороні корпус має чотири пластикових лапки для стійкості і ручки для перенесення на верхній і поздовжньії стороні.

  

Комфортне кочення

Корпус валізи оснащений чотирма колесами на 360 ° з високим комфортом їзди та легким транспортуванням. 4 колеса гарантують невимушене і швидке кочення незважаючи на велику вагу речей.


 

  

Кодовий замок (є і з TSA)

Валіза поставляється з кодовим замком TSA або звичайним замком з відновлюваним кодом. Комбінований замок TSA з відновлюваним кодом особливо важливий для поїздок до Сполучених Штатів.
Натисніть тут для отримання додаткової інформації:

Інформація  TSA-Zahlschloss
Завантажити TSA-Zahlschloss (Alex)

  

Гарантія

Якщо відбувається пошкодження частини валізи, це не проблема для його ремонту - всі компоненти (ручки, телескопічна ручка, ролики) серії «Алекс» замінні, а запасні частини можуть бути доставлені в будь-який час.

  

Прямо в товар

Натисніть тут, виберіть відповідну валізу і замовте в нашому інтернет-магазині. Доставка здійснюється швидко і безкоштовно протягом 1-2 робочих днів.

Зображения товара