Правила експлуатації пластикових і тканинних валіз

1. Категорично забороняється перевантажувати валізу. Для кожного розміру валізи передбачена максимально допустима вага, згідно таблиці в описі.


2. Якщо чемодан оснащений 4-ма колесами, то переміщати його необхідно тільки по рівній поверхні, при цьому всі колеса повинні одночасно (!) Торкатися цієї поверхні для рівномірного розподілу навантаження. В іншому випадку навантаження на колеса зросте, що може привести до блокування і неправильної роботи колеса а іноді і до їх поломки.


3. Забороняється використовувати механізми коліс і самі колеса при спуску зі сходів, бордюрів та інших виступили не піднімаючи.


4. При підйомі валізи слід використовувати додаткові ручки (бічну або верхню). Піднімати валізу за телескопічну (висувну) ручку не допускається!


5. Блискавка завантаженого валізи повинна легко закриватися, не слід навантажувати чемодан так, щоб блискавка ледь сходилася - це дуже сильно збільшує навантаження на блискавку і вона може вийти з ладу.


6. Телескопічну ручку слід висувати і засувати в вертикальному положенні плавно, без ривків, попередньо до упору натиснувши на кнопку розташованої на корпусі ручки.


7. Колеса валізи покриті спеціальним прогумованим складом, що робить їх м'якше і тихіше на будь-якій поверхні. Не рухайте валізу по сильно запиленим і брудним місцях і бездоріжжю, це може призвести до потрапляння бруду в змазує підшипники склад.


8. Не сідайте на валізу, особливо на завантажений. Це дуже сильно збільшує навантаження на колеса і каркас валізи.


9. Не кидайте валізу (і вимагайте цього від інших). А якщо це неминуче, як в більшості аеропортів, користуйтеся захисними заходами, як, наприклад, обертання корпусу валізи спеціальною плівкою або захисними чохлами, краще вініловими, які пом'якшують удари і захищають валізу від бруду і подряпин.

Повний перелік валіз