Сучасні вимоги безпеки в світі вимагають більш особливої уваги до багажу зокрема в Штатах американською асоціацією з безпеки на транспорті TSA (Transportation Security Administration), якій дозволяється застосовувати особливі правила огляду. Працівники служби безпеки мають право відкрити будь-який підозрілий чемодан без повідомлення власника, при цьому працівники ТСА не несуть відповідальності за зламаний замок або пошкодження валізи.

Зовнішній вигляд замку ТСА 002
Співробітники безпеки пропонують пасажирам зовсім не закривати свої валізи або обмотувати плівкою, при цьому немає гарантії що хтось може витягнути з нього ваші цінні речі так як багато людей контактує з вашою валізою (були випадки в аеропорту Бориспіль та інших).


Однак виробники високоякісних валіз з Німеччини, а саме компанія Hapstadtkoffer застосовують у своїх валізах на коліщатах, дорожніх сумках особливі кодові замки зі спеціальною конструкцією, який в народі отримав просту назву TSA замок. Зовні він схожий на звичайний кодовий замок, але має одну відмінність. Це личинка, яка зроблена під спеціальний TSA ключ, якого у власника валізи бути не повинно.


Оснащений ваш чемодан замком з кодом (TSA 001), або з кодом і личинкою (TSA 002), у працівників митниці, служби безпеки аеропорту завжди є такі спеціальні ключі, якими вони можуть відкрити ваш валізу, або дорожню сумку для огляду не ламуючи замок. Ця система огляду багажу в США діє з 2002 року, проте і в країнах Європейського союзу думають ввести дану процедуру, тому це дуже актуальне рішення на сьогодні для всіх покупців валіз Monopol в нашому інтернет магазині.