Нет товаров
| Размер | 16,5*9,5*4 см |
| Гарантия | 3 года |
| Матеріал | натуральна шкіра Krast |
| Країна виробник | Україна |
| Оригінальність | Оригінал |
| Внутрішній матеріал | без підкладки |
| Комплектація | 1 сумка + ремінь на пояс + ланцюжок на плече |
| Упаковка | крафтова коробка |
| Довджина ремінця на плече | 120 см |
| Довжина ремінця | 110 см |
| Матеріал виробу | натуральна шкіра Krast |
| Довжина ремінця на пояс | 110 см |
BlankNote — украинский бренд, основанный в 2011 году, специализирующийся на кожаных сумках, рюкзаках, кошельках и аксессуарах ручной работы. Изделия сочетают стильный...
Пн. - Пт.: с 10:00 до 20:00
Сб.: с 10:00 до 20:00