Немає товарів
Коли настав час перейти від знімків на смартфоні до справжньої фотографії, серія Vanguard Vesta Aspire стане надійним супутником поряд із вашою камерою. Модель Vesta Aspire 34 втілює концепцію «мінімум для максимуму» — компактна форма, але продумане внутрішнє компонування для зберігання всього необхідного.
Сумка розрахована на розміщення дзеркальної цифрової камери, 4–5 об’єктивів (у тому числі 70–200 мм), фотоспалаху, невеликого дрона (типу Mavic), зарядного пристрою та аксесуарів. Окреме захищене відділення призначене для ноутбука або планшета з діагоналлю до 14". Це робить модель універсальною для фото- та відеозйомки, подорожей і навіть щоденного використання.

Знімні внутрішні розділювачі дозволяють адаптувати простір під конкретний набір обладнання або перетворити сумку на стильну міську. М’які пінополіетиленові вставки та посилене дно гарантують захист від ударів, а водовідштовхувальне покриття тканини та герметичні блискавки — від намокання. Сумка обладнана ременем для кріплення до телескопічної ручки валізи для зручності під час переїздів. Конструкція, дизайн, поєднання матеріалів, вже звичний рівень якості, і увага до деталей гарантують приємний і тривалий досвід користування даною сумкою.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 2 роки
Виробник: Vanguard (USA)
| Бренд | Vanguard |
| Цена | 3972.00 |
| Страна-производитель товара | Мьянма |
| Комплектация | Сумка |
| Вес в упаковке, кг | 1.100 |
| Вес, кг | 0.900 |
| Наличие | В наличии |
| Страна регистрации бренда | США |
| Вид | Сумка для фототехники |
| Количество отделений | 15 |
| Гарантия | 24 мес. |
| Особенности | Водонепроницаемый материал |
| Цвет | Темно-синий |
| Материал | Полиэстер |
| Объем, л | 12.0 |
| Размеры | 400х200х275 мм |
| Размеры в упаковке | 400х200х275 мм |
| Категория | Сумки |
| Ширина (внутренняя) | 350 мм |
| Высота (внутренняя) | 235 мм |
| Глубина (внутренняя) | 150 мм |
| Тип ремня | Плечевые |
| Отделение для ноутбука | 11 |
| Разделители | 19 |
Vanguard — бренд, відомий виробництвом рюкзаків, фото-сумок, валіз та туристичного спорядження, створеного для активних користувачів і професіоналів. Продукція вирізняється...
Пн. - Пт.: с 10:00 до 20:00
Сб.: с 10:00 до 20:00