Немає товарів
Коли Ви готові перейти від знімків на смартфоні до справжньої фотографії, рюкзаки Vanguard Vesta Aspire — саме те, що Вам потрібно поряд із камерою. Модель Vesta Aspire 45 втілює концепцію «мінімум для максимуму»: при компактних зовнішніх розмірах рюкзак має збільшений внутрішній об’єм і здатний вмістити повний набір фотографа, включаючи камеру, кілька об’єктивів, штатив, повнорозмірний ноутбук діагоналлю до 15.6" та особисті речі. Розроблений для найпопулярніших комплектів камер, Vesta Aspire забезпечує відмінний захист від ударів і вологи, а також функціональність поряд з інтуїтивно зрозумілим компонуванням кишень і відділень.

Рюкзак має два незалежних доступи в основне відділення. Традиційний верхній швидкий доступ і прихований безпечний доступ з боку спинки рюкзака, який ніхто не зможе відкрити, поки рюкзак у Вас на спині. Верхній і тильний доступ закриваються блискавками, кожна з яких оснащена для зручності парою замків.
Модульна система зі знімними внутрішніми розділювачами дозволяє надійно зафіксувати камеру та аксесуари або перетворити рюкзак на повсякденний міський. Конструкція, дизайн, поєднання матеріалів, вже звичний рівень якості, і увага до деталей гарантують приємний і тривалий досвід користування даною сумкою.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 2 роки
Виробник: Vanguard (USA)
| Бренд | Vanguard |
| Цена | 4794.00 |
| Страна-производитель товара | Мьянма |
| Комплектация | Разделители |
| Вес в упаковке, кг | 1.150 |
| Вес, кг | 1.000 |
| Наличие | В наличии |
| Назначение | Видеокамеры |
| Страна регистрации бренда | США |
| Количество отделений | 14 |
| Гарантия | 24 мес. |
| Особенности | Отделение для ноутбука |
| Цвет | Серый |
| Материал | Полиэстер |
| Объем, л | 18 |
| Размеры | 255х220х465 мм |
| Размеры в упаковке | 295х225х495 мм |
| Спинка | Мягкая |
| Категория | Рюкзаки |
| Вид рюкзака | Рюкзак для фототехники |
| Максимальный размер размещаемого ноубука | 15.6" |
| Ширина (внутренняя) | 260 мм |
| Высота (внутренняя) | 450 мм |
| Глубина (внутренняя) | 155 мм |
| Крепление для штатива | 13 |
| Экшн-камеры | 7 |
| Держатель штатива | 21 |
Vanguard — бренд, відомий виробництвом рюкзаків, фото-сумок, валіз та туристичного спорядження, створеного для активних користувачів і професіоналів. Продукція вирізняється...
Пн. - Пт.: с 10:00 до 20:00
Сб.: с 10:00 до 20:00