Валіза Франкфурт 42 літри рожева
223
| Матеріал | Полікарбонат |
| Розмір | Малий |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | Monopol |
| Кількість коліс | 2 |
| Вага | 2,4 кг |
| Місткість | 42 л |
| Зовнішні габарити | 52x40x20 см |
Переглянуті товари
Немає товарів
| Матеріал | Полікарбонат |
| Розмір | Малий |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | Monopol |
| Кількість коліс | 2 |
| Вага | 2,4 кг |
| Місткість | 42 л |
| Зовнішні габарити | 52x40x20 см |
Пн. - Пт.: с 10:00 до 20:00
Сб.: с 10:00 до 20:00