Немає товарів
Коли Ви готові перейти від знімків в смартфоні до справжньої фотографії, рюкзаки Vanguard Vesta Aspire - це саме те, що Вам необхідно, звичайно ж, поряд із самою фотокамерою. Vesta Aspire 41 втілює концепцію "мінімум для максимуму". При невеликих зовнішніх розмірах і скромному внутрішньому об'ємі цей рюкзак здатний вмістити повний набір початківця фотографа, включаючи повнорозмірний штатив, і особисті речі. Розроблений для найпопулярніших комплектів камер, Vesta Aspire забезпечує відмінний захист від ударів і вологи, а також функціональність поряд з інтуїтивно зрозумілим компонуванням кишень і відділень.

Рюкзак має два незалежних доступи в основне відділення. Традиційний верхній швидкий доступ і прихований безпечний доступ з боку спинки рюкзака, який ніхто не зможе відкрити, поки рюкзак у Вас на спині. Верхній і тильний доступ закриваються блискавками, кожна з яких оснащена для зручності парою замків.
Модульна система зі знімними внутрішніми розділювачами дозволяє надійно зафіксувати камеру і аксесуари, або вийняти розділювачі і використовувати модель в якості повсякденного міського рюкзака. Конструкція, дизайн, поєднання матеріалів, вже звичний рівень якості, і увага до деталей гарантують приємний і тривалий досвід користування даною сумкою.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 2 роки
Виробник: Vanguard (USA)
| Бренд | Vanguard |
| Цена | 4139.00 |
| Страна-производитель товара | Мьянма |
| Комплектация | Разделители |
| Вес в упаковке, кг | 0.810 |
| Вес, кг | 0.770 |
| Наличие | В наличии |
| Назначение | Видеокамеры |
| Страна регистрации бренда | США |
| Количество отделений | 14 |
| Гарантия | 24 мес. |
| Особенности | Отделение для планшета |
| Цвет | Серый |
| Материал | Полиэстер |
| Объем, л | 14 |
| Размеры | 255х220х465 мм |
| Размеры в упаковке | 255х220х465 мм |
| Спинка | Анатомическая |
| Категория | Рюкзаки |
| Вид рюкзака | Рюкзак для фототехники |
| Максимальный размер размещаемого ноубука | 9" |
| Ширина (внутренняя) | 225 мм |
| Высота (внутренняя) | 410 мм |
| Глубина (внутренняя) | 150 мм |
| Крепление для штатива | 13 |
| Экшн-камеры | 7 |
| Держатель штатива | 21 |
Vanguard — бренд, відомий виробництвом рюкзаків, фото-сумок, валіз та туристичного спорядження, створеного для активних користувачів і професіоналів. Продукція вирізняється...
Пн. - Пт.: с 10:00 до 20:00
Сб.: с 10:00 до 20:00