Немає товарів
Тонка наплічна сумка Vanguard VEO GO 25M має дійсно великий верхній вхід в основне відділення для розміщення CSC камер, гібридних камер зі змінною оптикою, а також невеликих DSLR камер, і створює свіжий образ міського мандрівника. Її стильний дизайн не кричить «Я - сумка для фотоапарата». І нехай її зовнішні невеликі розміри не вводять в оману, внутрішній простір сумки адаптовано для найбільш популярних наборів фотокамер, різноманітних аксесуарів, передбачає окреме захищене відділення для планшета, а також є можливість розмістити невеликий дрон.

Vanguard VEO GO 25M відмінно захищає Вашу техніку від ударів і намокання завдяки щільним пінополіетиленовим вставкам з кожного боку, жорсткому дну, горловині основного відділення, що згортається, а також наявності накидки від дощу.
Сучасна система доступу в основне відділення по типу Rolltop дає можливість вибору: Ви можете закривати основне відділення замком на блискавці, можете просто згорнути горловину і зафіксувати фастексами, а можете використовувати обидва способи закриття, таким чином, убезпечивши вміст сумки. Таке рішення також дає можливість варіювати фактичний внутрішній об'єм сумки і навіть дещо змінювати її зовнішній вигляд.
DSLR і CSC камери, а також об'єктиви відрізняються своїми розмірами, тому три внутрішніх розділювачі встановлюються в необхідних положеннях, ділять внутрішній простір на 5 віділів, щоб чітко зафіксувати камеру і аксесуари всередині. Крім того, якщо витягти внутрішні розділювачі, то дану модель можна використовувати як повсякденну сумку для міста.
Мати камеру з собою, де б Ви не знаходилися, є ключем до отримання незабутніх знімків, і саме тому Vanguard створив серію легких компактних сумок VEO GO, які можуть супроводжувати Вас скрізь. Відмінні матеріали, якісне пошиття, стильний зовнішній вигляд і функціональність сумок Vanguard VEO GO дають набагато більшу цінність, ніж вартість самої сумки.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 2 роки
Виробник: Vanguard (USA)
| Бренд | Vanguard |
| Цена | 2094.00 |
| Страна-производитель товара | Мьянма |
| Комплектация | Сумка |
| Вес в упаковке, кг | 0.570 |
| Вес, кг | 0.540 |
| Наличие | Нет в наличии |
| Страна регистрации бренда | США |
| Вид | Сумка для фототехники |
| Количество отделений | 10 |
| Гарантия | 24 мес. |
| Особенности | Водонепроницаемый материал |
| Цвет | Хаки |
| Материал | Полиэстер |
| Объем, л | 5.0 |
| Размеры | 330х150х200 мм |
| Размеры в упаковке | 330х150х200 мм |
| Категория | Сумки |
| Ширина (внутренняя) | 280 мм |
| Высота (внутренняя) | 110 мм |
| Глубина (внутренняя) | 165 мм |
| Тип ремня | Плечевые |
| Разделители | 19 |
| Чехол от дождя в комплекте | 11 |
Vanguard — бренд, відомий виробництвом рюкзаків, фото-сумок, валіз та туристичного спорядження, створеного для активних користувачів і професіоналів. Продукція вирізняється...
Пн. - Пт.: с 10:00 до 20:00
Сб.: с 10:00 до 20:00