Немає товарів
Коли Ви готові перейти від знімків в смартфоні до справжньої фотографії, сумки Vanguard Vesta Aspire - це саме те що Вам необхідно, звичайно ж, поряд із самою фотокамерою. Vesta Aspire 21 втілює концепцію "мінімум для максимуму". Це ідеальна компактна і стильна наплічна сумка для цифрової дзеркальної або бездзеркальної камери з парою змінних об'єктивів, що дозволяє додатково розмістити всередині спалах, безліч необхідних аксесуарів, і навіть настільний штатив Vanguard Vesta TT1. Розроблена для найпопулярніших комплектів камер, Vesta Aspire забезпечує відмінний захист від ударів і вологи, а також функціональність поряд з інтуїтивно зрозумілим компонуванням кишень і відділень.

Знімні внутрішні розділювачі можуть бути вийнті, і це дозволяє використовувати дану модель в якості повсякденної сумки для міста. Конструкція, дизайн, поєднання матеріалів, вже звичний рівень якості, і увага до деталей гарантують приємний і тривалий досвід користування даною сумкою.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 2 роки
Виробник: Vanguard (USA)
| Бренд | Vanguard |
| Цена | 2738.00 |
| Страна-производитель товара | Мьянма |
| Комплектация | Сумка |
| Вес в упаковке, кг | 0.350 |
| Вес, кг | 0.320 |
| Наличие | В наличии |
| Страна регистрации бренда | США |
| Вид | Сумка для фототехники |
| Количество отделений | 8 |
| Гарантия | 24 мес. |
| Особенности | Водонепроницаемый материал |
| Цвет | Серый |
| Материал | Полиэстер |
| Объем, л | 6.0 |
| Размеры | 250х165х220 мм |
| Размеры в упаковке | 250х165х220 мм |
| Категория | Сумки |
| Ширина (внутренняя) | 220 мм |
| Высота (внутренняя) | 195 мм |
| Глубина (внутренняя) | 135 мм |
| Тип ремня | Плечевые |
| Разделители | 19 |
Vanguard — бренд, відомий виробництвом рюкзаків, фото-сумок, валіз та туристичного спорядження, створеного для активних користувачів і професіоналів. Продукція вирізняється...
Пн. - Пт.: с 10:00 до 20:00
Сб.: с 10:00 до 20:00