Немає товарів
Коли Ви готові перейти від знімків в смартфоні до справжньої фотографії, сумки Vanguard Vesta Aspire - це саме те що Вам необхідно, звичайно ж, поряд із самою фотокамерою. Vesta Aspire 25 втілює концепцію "мінімум для максимуму". Зовнішні розміри і компоновка цієї сумки настільки продумані, що вона без проблем здатна вмістити дзеркальну камеру з чотирма об'єктивами, спалахом, зарядним пристроєм та іншими необхідними аксесуарами. Фактично для фотозйомки буде необхідний тільки штатив, все інше вміщує Vesta Aspire 25. Розроблена для найпопулярніших комплектів камер, Vesta Aspire забезпечує відмінний захист від ударів і вологи, а також функціональність поряд з інтуїтивно зрозумілим компонуванням кишень і відділень.

Знімні внутрішні розділювачі можуть бути вийнті, і це дозволяє використовувати дану модель в якості повсякденної сумки для міста. Конструкція, дизайн, поєднання матеріалів, вже звичний рівень якості, і увага до деталей гарантують приємний і тривалий досвід користування даною сумкою.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 2 роки
Виробник: Vanguard (USA)
| Бренд | Vanguard |
| Цена | 2970.00 |
| Страна-производитель товара | Мьянма |
| Комплектация | Сумка |
| Вес в упаковке, кг | 0.510 |
| Вес, кг | 0.480 |
| Наличие | Нет в наличии |
| Страна регистрации бренда | США |
| Вид | Сумка для фототехники |
| Количество отделений | 12 |
| Гарантия | 24 мес. |
| Особенности | Водонепроницаемый материал |
| Цвет | Серый |
| Материал | Полиэстер |
| Объем, л | 9.0 |
| Размеры | 290х205х255 мм |
| Размеры в упаковке | 290х205х255 мм |
| Категория | Сумки |
| Ширина (внутренняя) | 260 мм |
| Высота (внутренняя) | 210 мм |
| Глубина (внутренняя) | 170 мм |
| Тип ремня | Плечевые |
| Разделители | 19 |
| Отделение для планшета | 11 |
Vanguard — бренд, відомий виробництвом рюкзаків, фото-сумок, валіз та туристичного спорядження, створеного для активних користувачів і професіоналів. Продукція вирізняється...
Пн. - Пт.: с 10:00 до 20:00
Сб.: с 10:00 до 20:00