Немає товарів
Класичні сумки для фотокамер VEO Adaptor мають солідний зовнішній вигляд, виконані з міцних водозахищених матеріалів, мають більш широкий функціонал та дозволяють однаково комфортно носити їх так як Вам зручно: на плечі, на поясі чи в руці.

Сумка VEO Adaptor 15M відмінно справляється із своїм основним призначенням - захистом її вмісту. Окрім того, що основна частина сумки виконана з водонепроникного матеріалу, в комплекті також постачається водозахисна накидка від дощу. А товсті пінополіуретанові вставки по всьому периметру надійно захищають камеру і аксесуари при випадкових ударах.
DSLR і CSC камери відрізняються своїми розмірами, тому внутрішній розділювач сумки встановлюється в необхідному положенні, щоб чітко зафіксувати камеру і аксесуари всередині. Крім того, якщо витягти внутрішній розділювач, то дану модель можна використовувати як повсякденну сумку для міста.
Сумка має і ряд інших особливостей, що відрізняють її від бюджетних моделей. До них можна віднести дуже місткі бічні кишені з пружною еластичною стрічкою, внутрішню кишеню, довгий і м'який наплічний ремінь з плаваючою накладкою, світловідбивні елементи на фасаді, водозахищену блискавку, тощо.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 2 роки
Виробник: Vanguard (USA)
| Бренд | Vanguard |
| Цена | 2982.00 |
| Страна-производитель товара | Мьянма |
| Комплектация | Сумка |
| Вес в упаковке, кг | 0.360 |
| Вес, кг | 0.320 |
| Наличие | Нет в наличии |
| Страна регистрации бренда | США |
| Вид | Сумка для фототехники |
| Количество отделений | 6 |
| Гарантия | 24 мес. |
| Особенности | Водонепроницаемый материал |
| Цвет | Тёмно-серый |
| Материал | Полиэстер |
| Объем, л | 2.8 |
| Размеры | 210х135х220 мм |
| Размеры в упаковке | 210х135х220 мм |
| Категория | Сумки |
| Ширина (внутренняя) | 180 мм |
| Высота (внутренняя) | 150 мм |
| Глубина (внутренняя) | 105 мм |
| Тип ремня | Плечевые |
| Разделители | 19 |
| Чехол от дождя в комплекте | 11 |
Vanguard — бренд, відомий виробництвом рюкзаків, фото-сумок, валіз та туристичного спорядження, створеного для активних користувачів і професіоналів. Продукція вирізняється...
Пн. - Пт.: с 10:00 до 20:00
Сб.: с 10:00 до 20:00