Шкіряна сумка для телефону Tina Чорна
Опис та характеристики Шкіряна сумка для телефону Tina Чорна
Шкіряна сумка-чохол для телефону Tina – це вишуканий аксесуар, що поєднує в собі стиль, функціональність та високу якість. Вона має компактні розміри, які ідеально підходять для зберігання та перенесення телефону або інших важливих речей.
Сумка оснащена трьома відділеннями, що дозволяють зручно розмістити телефон, документи та інші дрібниці всередині. Між відділеннями є кишені для карт. Закривається сумка на клапан, який фіксується замком.
На звороті сумочки є кишеня для картки або проїзного.
Знімний ремінець регулюється, що дозволяє носити сумочку різними способами.
Гарантія на аксесуар - 3 роки з моменту покупки.
Фурнітура та комплектація може змінюватися виробником
| Особливості | Загальний внутрішній розмір 3 (трьох) відділень 17,5х11см, задня кишеня 16х11см |
| Матеріал | натуральна шкіра Краст |
| Розмір | 13х19 см |
| Оригінальність | Оригінал |
| Внутрішній матеріал | без підкладки |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина ремінця | 100 -128 см, ширина 30 мм |
| Матеріал виробу | натуральна шкіра Краст |
| Довжина ремінця на пояс | 100 -128 см, ширина 30 мм |
BlankNote — український бренд, заснований у 2011 році, що спеціалізується на шкіряних сумках, рюкзаках, гаманцях та аксесуарах ручної роботи. Вироби поєднують стильний...








