Немає товарів
Коли Ви готові перейти від знімків в смартфоні до справжньої фотографії, сумки Vanguard Vesta Aspire - це саме те що Вам необхідно, звичайно ж, поряд із самою фотокамерою. Vesta Aspire 12 втілює концепцію "мінімум для максимуму". Це найкомпактніша і найлегша в колекції наплічна сумка, що може також бути прикріплена на поясний ремінь. Вона призначена бездзеркальних камер та компактних дзеркальних камер початкового рівня, та дозволяє додатково розмістити всередині невеличкий плоский об'єктив, а також найнеобхідніші аксесуари. Розроблена для найпопулярніших комплектів камер, Vesta Aspire забезпечує відмінний захист від ударів і вологи, а також функціональність поряд з інтуїтивно зрозумілим компонуванням кишень і відділень.

Знімний внутрішній розділювач дозволяє використовувати дану модель в якості повсякденної сумки для міста. Конструкція, дизайн, поєднання матеріалів, вже звичний рівень якості, і увага до деталей гарантують приємний і тривалий досвід користування даною сумкою.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 2 роки
Виробник: Vanguard (USA)
| Бренд | Vanguard |
| Цена | 1782.00 |
| Страна-производитель товара | Мьянма |
| Комплектация | Сумка |
| Вес в упаковке, кг | 0.230 |
| Вес, кг | 0.180 |
| Наличие | В наличии |
| Страна регистрации бренда | США |
| Вид | Сумка для фототехники |
| Количество отделений | 3 |
| Гарантия | 24 мес. |
| Особенности | Водонепроницаемый материал |
| Цвет | Серый |
| Материал | Полиэстер |
| Объем, л | 2.0 |
| Размеры | 205х120х155 мм |
| Размеры в упаковке | 205х120х155 мм |
| Категория | Сумки |
| Ширина (внутренняя) | 160 мм |
| Высота (внутренняя) | 110 мм |
| Глубина (внутренняя) | 95 мм |
| Тип ремня | Плечевые |
| Разделители | 19 |
Vanguard — бренд, відомий виробництвом рюкзаків, фото-сумок, валіз та туристичного спорядження, створеного для активних користувачів і професіоналів. Продукція вирізняється...
Пн. - Пт.: с 10:00 до 20:00
Сб.: с 10:00 до 20:00