Немає товарів
Коли Ви готові перейти від знімків в смартфоні до цієї фотографії, сумки Vanguard Vesta Aspire - це саме те що Вам необхідно, звичайно ж, поряд із самою фотокамерою. Vesta Aspire 30 втілює концепцію "мінімум для максимуму". Внутрішні розміри і компоновка цієї сумки адаптовані для розміщення повного комплекту невеличкого дрону (по типу Mavic), або пари DSLR-камер зі штатними об'єктивами, пари змінних об'єктивів і спалаху. До того ж окреме захищене відділення призначене для розміщення великого планшету з діагоналлю до 11". Розроблена для найпопулярніших комплектів для фото і відеозйомки, Vesta Aspire забезпечує відмінний захист від ударів і вологи, а також функціональність поряд з інтуїтивно зрозумілим компонуванням кишень і відділень.

Знімні внутрішні розділювачі можуть бути вийнті, і це дозволяє використовувати дану модель в якості повсякденної сумки для міста. Конструкція, дизайн, поєднання матеріалів, вже звичний рівень якості, і увага до деталей гарантують приємний і тривалий досвід користування даною сумкою.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 2 роки
Виробник: Vanguard (USA)
| Бренд | Vanguard |
| Цена | 3492.00 |
| Страна-производитель товара | Мьянма |
| Комплектация | Сумка |
| Вес в упаковке, кг | 0.800 |
| Вес, кг | 0.680 |
| Наличие | Нет в наличии |
| Страна регистрации бренда | США |
| Вид | Сумка для фототехники |
| Количество отделений | 15 |
| Гарантия | 24 мес. |
| Особенности | Водонепроницаемый материал |
| Цвет | Темно-синий |
| Материал | Полиэстер |
| Объем, л | 11.0 |
| Размеры | 360х215х250 мм |
| Размеры в упаковке | 360х215х250 мм |
| Категория | Сумки |
| Ширина (внутренняя) | 300 мм |
| Высота (внутренняя) | 170 мм |
| Глубина (внутренняя) | 120 мм |
| Тип ремня | Плечевые |
| Разделители | 19 |
| Отделение для планшета | 11 |
Vanguard — бренд, відомий виробництвом рюкзаків, фото-сумок, валіз та туристичного спорядження, створеного для активних користувачів і професіоналів. Продукція вирізняється...
Пн. - Пт.: с 10:00 до 20:00
Сб.: с 10:00 до 20:00