Валіза Wings 6802 Midi синя 2 колесна картинка, зображення, фото
Валіза Wings 6802 Midi синя 2 колесна картинка, зображення, фото
Валіза Wings 6802 Midi синя 2 колесна картинка, зображення, фото Валіза Wings 6802 Midi синя 2 колесна картинка, зображення, фото Валіза Wings 6802 Midi синя 2 колесна картинка, зображення, фото Валіза Wings 6802 Midi синя 2 колесна картинка, зображення, фото Валіза Wings 6802 Midi синя 2 колесна картинка, зображення, фото Валіза Wings 6802 Midi синя 2 колесна картинка, зображення, фото

Валіза Wings 6802 Midi синя 2 колесна

2458

1399,00 грн

Цього товару вже немає у наявності
 
Детальніше

Опис синьої валізи Wings 6802 Midi з двома колесами

Середня польська дорожня валіза на двох колесах Wings (Вінгс) зроблена з надійного і міцного синтетичного тканинного матеріалу - поліестер марки 600D. Цей матеріал легкий, зносостійкий, еластичний, не промокає. Металевий каркас додає жорстку форму валізи - ви можете не боятися його максимально навантажити.

Її корпус оснащений чотирма незалежними міцними поліуретановими колесами з можливістю повороту навколо своєї осі на 360 градусів. Це дозволяє власнику котити валізу практично без особливих зусиль і не відчувати важкості на руки. Легкому пересуванню сприяє і зручна телескопічна ручка (тролі-система) з можливістю фіксації в двох положеннях.

Дорожня валіза для подорожей має дві надійні ручки (зверху і збоку) для перенесення його в вертикальному або горизонтальному положеннях. Її можна поставити як у вертикальному так і горизонтальному положенні - для цього є пластикові ніжки внизу і збоку валізи.

Велика кількість кишень і внутрішніх відділень дозволяє комфортно розмістити різні групи речей окремо один від одного - це і два великих зовнішніх кишень з окремими блискавками на передній стороні валізи і внутрішню кишеню з міцної сітки. І, звичайно ж, основне містке відділення, яке має спеціальні ремінці для фіксації багажу. А якщо раптом щось не влізло, ви завжди можете скористатися розширенням до 5 см і збільшити обсяг вашої валізи.

Для захисту вашого багажу, валізи Wings (Вінгс) оснащені вбудованим кодовим замком. Блискавки, що закривають основне відділення, мають спеціальні «собачки», які заходять в кодовий замок.

Специфікація 2-х колесної синьої валізи Wings 6802 Midi:

Найкращий матеріал - CODURA 600D - найбільш міцний на ринку
2 підшипники з суміші (гума + гума)
Водонепроникний і стійкий матеріал
Зашифрований замок 000
Два просторі зовнішні кишені
Можливість розширення чемодана до 5 см
Дворівнева телескопічна ручка
Дюралюмін, міцна рамка, вбудована в валізу
Внутрішні ремені для закріплення багажу
Дані зовнішні виміри включають всі елементи, що виступають поза корпусом валізу

 
Характеристики
Колекція6802
Вага3,3 кг
МатеріалТканина
КолірСиній
РозмірСередній
Кількість коліс2
ВиробникWings (Польща)
Зовнішні габарити66x41x27 см
Місткість73 л

Напишіть відгук

Валіза Wings 6802 Midi синя 2 колесна
Напишіть відгук
Зверніть увагу на 4 товарів зі знижкою: