Немає товарів
Колекція Carter- спеціальний випуск від виробника March. Скромність і мінімалізм в деталях доповнює простота в обігу і легка вага. Матеріал колекції - поліестер / нейлон - володіє зносостійкістю, вологостійкістю, стійкістю до вигоряння.
Велика валіза має легку вагу і систему розширення, що дозволяє збільшити об'єм валізи до 105 літрів, і вмістити більшу кількість речей. Також, виріб оснащено вбудованим кодовим замком з системою TSА для безпеки і збереження багажу.
Для зручності транспортування є висувна телескопічна ручка і дві міцних текстильних ручки на верхній і бічній поверхні. Також є невеликі пластикові ніжки на бічній поверхні для горизонтального положення.
На задній поверхні валізи розташована адресна бирка.
Валіза оснащена чотирма маневреними колесами, які повертаються на 360̊.
На фронтальній поверхні розташована глибока кишеня.
Валіза закривається на блискавку. Всередині одне велике відділення з притискними ременями для багажу, на кришці з внутрішньої сторони передбачена кишеня на блискавці.
Особливості:
Купити валізу із серії Carter можна на нашому офіційному сайті або в нашому магазині.
Колекція | Carter SE |
Вага | 3.1 кг |
Матеріал | Нейлон/Поліестер |
Колір | Чорний |
Обсяг | 93/105 л |
Габаритні розміри | 77*30*48 см |
Країна виробник | Нідерланди |
Призначення | Дорожній, для тривалої поїздки, для всієї родини |
Кількість коліс | 4 |
Термін дії гарантії | 5 років |
Особливості товару | Екстра-легкість, замок TSA, можливість розширення до 105 л |
Пн. - Пт.: с 10:00 до 20:00
Сб.: с 10:00 до 20:00