Валіза Airtex 620 Worldline Гігант чорна картинка, зображення, фото
Валіза Airtex 620 Worldline Гігант чорна картинка, зображення, фото
Валіза Airtex 620 Worldline Гігант чорна картинка, зображення, фото Валіза Airtex 620 Worldline Гігант чорна картинка, зображення, фото Валіза Airtex 620 Worldline Гігант чорна картинка, зображення, фото Валіза Airtex 620 Worldline Гігант чорна картинка, зображення, фото Валіза Airtex 620 Worldline Гігант чорна картинка, зображення, фото Валіза Airtex 620 Worldline Гігант чорна картинка, зображення, фото Валіза Airtex 620 Worldline Гігант чорна картинка, зображення, фото Валіза Airtex 620 Worldline Гігант чорна картинка, зображення, фото Валіза Airtex 620 Worldline Гігант чорна картинка, зображення, фото Валіза Airtex 620 Worldline Гігант чорна картинка, зображення, фото Валіза Airtex 620 Worldline Гігант чорна картинка, зображення, фото Валіза Airtex 620 Worldline Гігант чорна картинка, зображення, фото Валіза Airtex 620 Worldline Гігант чорна картинка, зображення, фото Валіза Airtex 620 Worldline Гігант чорна картинка, зображення, фото

Валіза Airtex 620 Worldline Гігант чорна

43614

3920,00 грн

- +

 
Детальніше

Валіза Worldline Agadir ідеально підходить для перевезення однієї одиниці багажу для всієї родини або для перевезення предметів першої необхідності для успішної тривалої відпустки на краю світу (3 тижні і більше). Його вставка, що розширюється, на блискавці дозволяє збільшити його об'єм (+ 12 л), щоб завжди було достатньо місця для доповнень в останню хвилину, покупок, зроблених під час відпустки... Легка конструкція з поліестеру в поєднанні з системою скручування є гарантами подорожей, поміщених під знак комфорту.

Розширювану валізу Worldline Agadir можна буксирувати на кінчиках ваших пальців за допомогою подвійної телескопічної ручки та 4 поворотних коліс на 360°. Зверху та збоку 2 м'які ручки дозволяють носити його в руках, якщо ви віддаєте перевагу. Його кодовий замок TSA забезпечує просте та швидке блокування. Позаду адресник дозволяє вказати контактні дані його власника.

Чотириколісна валіза Worldline Agadir має містке відділення з текстильною підкладкою, що утворює ефективний захист від вологості навколишнього середовища, і 4 регульовані фіксуючі ремені, що запобігають появі складок на добре складеній білизні. Велику сітчасту кишеню можна використовувати для зберігання туалетного приладдя, білизни, шарфів... Зовні є 2 інші кишені на блискавці, які дозволяють залишити деякі особисті речі доступними (дрібна вовна, кишеня для книг, посадковий талон тощо).

 
Характеристики
Вид виробуВаліза
МатеріалПоліестер
Кількість коліс4
КолірЧорний
Вага (кг)4.78
Країна походженняФранція
РозмірОчень Большой
ВиробникAirtex (Франція)
Місткість129 л
Зовнішні габарити87х50х33 см

Напишіть відгук

Валіза Airtex 620 Worldline Гігант чорна
Напишіть відгук
Зверніть увагу на 12 товарів зі знижкою: