Немає товарів
Vanguard VEO Select 45M — це універсальний рюкзак-сумка, який поєднує функціональність професійного фоторюкзака зі стриманим міським дизайном. Його зовнішній вигляд не видає, що всередині знаходиться дорога фототехніка, а продумана модульна система дозволяє адаптувати внутрішній простір під камеру, об’єктиви, дрон чи відеообладнання, або ж використовувати рюкзак як повсякденний міський. Додаткові бокові ручки та знімний плечовий ремінь дозволяють використовувати його як сумку.

Рюкзак здатний вмістити повноцінну DSLR-камеру з двома-трьома змінними об'єктивами, фотоспалах, зарядний пристрій, невеликий дрон, і масу інших корисних аксесуарів, збоку закріпити штатив. Окреме захищене відділення призначене для ноутбука до 15", а також є місце для планшета та особистих речей. Є прихована кишеня наспинці для документів та гаманця, а також зовнішні кишені для пляшки води.
Vanguard VEO Select 45M відмінно захищає Вашу техніку від ударів і намокання завдяки щільним пінополіетиленовим вставкам з кожного боку, жорсткому дну і наявності накидки від дощу. Багатоточковий доступ (верхній, боковий та тильний) забезпечує швидке діставання камери у будь-якій ситуації, а прихований задній доступ гарантує безпеку речей.
Ергономічна система перенесення включає анатомічну спинку, регульовані шлейки та м’який плечовий ремінь, який можна використовувати у режимі сумки. Для зручності подорожей рюкзак оснащений поясним ременем, захованим у спеціальній кишені та може закріпитись на ручці валізи за допомогою поперечної стрічки на спинці.
Лінійка рюкзаків VEO Select — це преміальна якість та стиль у поєднанні з безкомпромісною функціональністю. Вони створені для тих, хто цінує надійний захист техніки, інтуїтивну організацію простору та комфорт у щоденному використанні. Завдяки продуманому дизайну, високоякісним матеріалам і універсальності, рюкзаки VEO Select стануть вашим незамінним супутником у подорожах, роботі та творчості, забезпечуючи набагато більшу цінність, ніж їхня вартість.
Характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Розміри і вага:
Термін гарантії: 2 роки
Виробник: Vanguard (USA)
| Бренд | Vanguard |
| Цена | 9588.00 |
| Страна-производитель товара | Мьянма |
| Комплектация | Чехол от дождя |
| Вес в упаковке, кг | 1.400 |
| Вес, кг | 1.200 |
| Наличие | В наличии |
| Назначение | Видеокамеры |
| Страна регистрации бренда | США |
| Количество отделений | 16 |
| Гарантия | 24 мес. |
| Особенности | Водонепроницаемый материал |
| Цвет | черный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем, л | 14 |
| Размеры | 460х320х190 мм |
| Размеры в упаковке | 460х320х190 мм |
| Спинка | Анатомическая |
| Категория | Рюкзаки |
| Штативы | 7 |
| Вид рюкзака | Рюкзак для фототехники |
| Максимальный размер размещаемого ноубука | 15" |
| Ширина (внутренняя) | 275 мм |
| Высота (внутренняя) | 450 мм |
| Глубина (внутренняя) | 110 мм |
| Крепление для штатива | 13 |
| Ремень | 21 |
Vanguard — бренд, відомий виробництвом рюкзаків, фото-сумок, валіз та туристичного спорядження, створеного для активних користувачів і професіоналів. Продукція вирізняється...
Пн. - Пт.: с 10:00 до 20:00
Сб.: с 10:00 до 20:00