Немає товарів
Gateway – це нова колекція тканинних валіз від Roncato, яка поєднує сучасний дизайн з винятковою функціональністю. Колекція включає широкий асортимент товарів: рюкзаки-ручна поклажа, ідеальні для недорогих подорожей, сумки на колесах, косметичні сумки, дорожні сумки, сумки для одягу (портплед) та косметичні футляри, створюючи повний асортимент для будь-якої пригоди. Ця лінійка розроблена для тих, хто любить подорожувати без компромісів, пропонуючи легкі, добре організовані вироби, які готові задовольнити всі потреби тих, хто подорожує у відпустку чи на роботу. Подорожувати з Gateway означає пересуватися безпечно, практично, легко та стильно.
Вироби колекції виготовлені з міцної поліефірної жаккардової тканини 800Dx400D. Рюкзак на колесах-унікальна можливість поєднати особисті речі з сучасними гаджети. Ідеальна варіант для відряджень в яких Вам знадобляться, на борт літака, ноутбук до 17" і планшет до 10" і місце для речей. Оснащений містким основним відділенням і зовнішніми кишенями. Для зручності переміщення на задній частині розміщені м'які плечові ремені з ортопедичною спинкою.
Особливості:
Купити рюкзак на колесах з серії GATEWAY можна на нашому офіційному сайті або в нашому магазині.
| Колекція | GATEWAY |
| Матеріал | Поліестер |
| Вага | 2.6 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Колір | Синій |
| Обсяг | 40 л |
| Габаритні розміри | 55*40*20 см |
| Країна виробник | Італія |
| Термін дії гарантії | 3 роки |
| Призначення | для подорожей, для відряджень, ручна поклажа |
| Діагональ | 17" |
Roncato — італійський бренд дорожніх валіз та аксесуарів, заснований родиною Ронкато у 1970-х роках. Компанія зберегла сімейне управління та...
Пн. - Пт.: с 10:00 до 20:00
Сб.: с 10:00 до 20:00