Рюкзак антизлодій XD Design Bobby "Backpack Trolley"/чорний
25979
Бренд: XD Design
Дивіться також:
Рюкзаки
Міські рюкзаки
Рюкзаки для ноутбука
Туристичні рюкзаки
Чоловічі рюкзаки
Жіночі рюкзаки
Написати відгук
Про товар
Опис та характеристики Рюкзак антизлодій XD Design Bobby "Backpack Trolley"/чорний
Рюкзак на колесах Bobby Trolley від голландського бренду XD Design - відмінно підійде як для подорожей, так і для навчання або роботи.
Рюкзак-візок Bobby - ваш ідеальний супутник для подорожей або щоденних поїздках на роботу. Легко перетворите його з рюкзака в візок, поклавши плечові ремені на задню панель і відпустивши ручку. При перемиканні в режим рюкзака ви можете заховати ручку і обернути рюкзак навколо коліс, зберігаючи спину чистою.
Переваги рюкзака Bobby Hero:
- Відділення для ноутбука з діагоналлю 15,6 дюйма і планшета розміром до 12,9 дюйма
- Анти-злодій - Поки рюкзак висить у вас за плечима, відкрити його непомітно зловмисники не зможуть. Блискавка головного відділення розташована на самому краю спинки і прихована тканиною. Інших зовнішніх відділень і кишень у рюкзака просто немає.
- Стійкий до порізів - Матеріал рюкзака багатошаровий, і один з шарів (поліпропілен).
- RFID захищений - захист для карт і документів - злодії не зможуть зчитати ваші дані
- Вбудований USB-порт для зарядки
- Водовідштовхуюча тканина
- Сяючі смуги
| Бренд | XD Design |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | Середній |
| Колір | Чорний |
| Категорія | для нього, для неї |
| Тип | Рюкзак |
| Вид | дорожній |
| Об`єм | 24.0 |
| Вага | 2,8 кг |
| Ширина | 35.0 |
| Глибина | 21.0 |
| Висота | 52.0 |
| Максимальна діагональ ноутбука | 17" - 17.3'' |
| Матеріал зовнішній | поліестер |
| Об'єм сумки | 24 л |
| Особливість | трансформер/складна,USB порт,RFID-захист,водонепроникний,надміцний матеріал,антивор |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Розмір зовнішній | 52 х 35 х 21 см |
Про виробника XD Design
XD Design — міжнародний бренд, відомий своїми інноваційними антивандальними рюкзаками та аксесуарами для міста. Компанія робить акцент на безпеці, ергономіці та сучасному...
Переглянуті товари























